Pamiętacie Ledpaki? To plecaki szkolne CoolPacka stworzone z myślą o bezpieczeństwie. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest właśnie taki plecak.

 

Ledpack to plecak szkolny, który wyróżnia się tym, że świeci. Wyposażony jest w ledową listwę wszytą po obwodzie, zasilaną niewielką baterią ukrytą wewnątrz plecaka. Listwę można uruchomić przyciskiem, a wtedy plecak miga różnokolorowymi światłami i widoczny jest z daleka. Z bardzo daleka. Sprawdziłem to wraz z moimi dziećmi i opisałem tutaj:

Ledpack – plecak szkolny dobrze widoczny na drodze

Zapraszam was do udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest Ledpack. Jaki model? To zależy, kto wygra, bo plecak będzie dopasowany do wieku i płci juniora. Drugą nagrodą jest zestaw piórnik i Shoe Bag (worek na buty gimnastyczne), a trzecią – worek na buty.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba wejść na NASZ PROFIL NA FACEBOOKU i w komentarzu pod postem o konkursie dokończyć zdanie: “Dobry plecak szkolny jest…”. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 17. lutego do północy, a zwycięzców ogłosimy w poniedziałek 18. lutego do południa.

 

 

Regulamin konkursu Wygraj Ledpack

 

 

Foto: Wojciech Musiał