Nadszedł czas superbohaterek. Nowa seria LEGO DC Super Hero Girls ma moc! Łączy ducha współpracy, radość budowania i emocjonujące przygody w uniwersum DC Super Heroes™. Przeznaczona dla dzieci od 7. roku życia, pozwala zanurzyć się w świecie superbohaterek, by odkrywać własne superumiejętności! Bawiąc się mini laleczkami, które odwzorowują słynne filmowe i komiksowe postaci, można wcielać się w ich role, by poczuć, jak to jest być Wonder Woman™, Supergirl™, Harley Quinn™ czy Batgirl™.

W realnym świecie nikt nie rodzi się superbohaterem, ale może się nim stać! Duży w tym udział rodziców. Stwarzając dziecku odpowiednie warunki, pomagają mu nabyć nowe umiejętności, a przez to w pełni wykorzystać jego zdolności i potencjał. Najskuteczniejszą i jednocześnie najprzyjemniejszą metodą, by wspierać prawidłowy rozwój dziecka, jest zabawa. To ona najlepiej pobudza wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne, dając mnóstwo radości i satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. To z kolei wzmacnia jego pewność siebie i poczucie własnej wartości, dzięki czemu nie boi nowych zadań, a wrodzona ciekawość popycha go do dalszego odkrywania świata. W zabawie dziecko wchodzi w rozmaite role społeczne, poznając różne cechy charakteru. Nawet nieśmiały mały człowiek może wcielić się w postać superbohatera i poczuć, jak to jest być liderem. Czasem, by nim zostać, wystarczy po prostu być sobą i bez obaw podążać za swoimi marzeniami.

Nowe zestawy LEGO DC Super Hero Girls

LEGO DC Super Hero GirlsBawiąc się 6 nowymi zestawami, dzieci mogą utożsamić się z najsłynniejszymi dziewczęcymi postaciami komiksowymi i filmowymi m.in. potężną Supergirl™, odważną liderką Wonder Woman™, technologiczną czarodziejką Batgirl™, wstydliwą Poison Ivy™, błyskotliwą Harley Quinn™, ostrą Kataną™, towarzyską Bumblebee™, bystrooką Hawkgirl™ czy chłodną Frost™.

Ze „Szkołą super bohaterek” (41232) szary, powszedni dzień zmieni się w fantastyczną przygodę. Po drodze można spotkać słynne koleżanki i nauczyć się od nich kilku supersztuczek pomocnych w odparciu ataku Leny Luthor™ i jej zahipnotyzowanych fioletowych kryptomitów. W zestawie „Batgirl™ i pościg batjetem” (41230) jeden z żółtych kryptomitów ukradł Batgirl™ jej epada i próbuje uciec łazikiem! Dogoń go batjetem i odpal miotacze klocków. Nikt nie ma prawa kraść Batgirl™ jej własności! Gdy zaczną rozrabiać zielone kryptomity, zawołaj „Harley Quinn™ na ratunek” (41231). Szybko przyleci swoim odrzutowcem i sprawi, że sekretny komiks będzie znowu bezpieczny. A po skończonej misji można pójść do „Pokoju Wonder Woman™” (41235), by pomóc naprawiać jej niewidoczny motocykl.

Więcej informacji o serii  LEGO DC Super Hero Girls na  www.lego.com/pl-pl/dcsuperherogirls

c

źródło: informacja prasowa Lego Polska

Możesz ocenić ten artykuł