„Magiczne drzewo” – nowy tom cyklu i spotkania autorskie z Andrzejem Maleszką

Magiczne drzewo, jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich serii książek dla dzieci, wzbogaciła się o kolejny tom. Spotkania z autorem cyklu Andrzejem Maleszką, organizowane w związku z premierą „Magicznego drzewa. Tom 9. Berło” (Znak), odbędą się już 4 i 12 listopada w salonach Empik w Katowicach i Bydgoszczy. Wydarzenia będą dla młodych czytelników okazją do fantastycznej podróży przez świat postaci i przygód z książek Maleszki.

Bohaterowie serii: Kuki, Gabi i Blubek mają za sobą pasjonujące i pouczające przygody, m.in. z sankami zachowującymi się jak pies i butami spełniającymi marzenia. Tym razem muszą zmierzyć się z groźnymi przestępcami oraz stworzonym przez nich robotem, który ma pozbawić świat elektryczności. Bydgoskie spotkanie z twórcą fascynującej serii Magiczne drzewo będzie okazją, by dowiedzieć się, jak powstają książki i filmy z cyklu. Uczestnicy posłuchają także opowieści autora o najnowszym tomie, w którym w niewyjaśnionych okolicznościach skradzione zostaje berło dające władzę nad ludźmi i przedmiotami, a razem z nim znikają przyjaciele bohaterów – Idalia oraz Alik.

Andrzej Maleszka – reżyser teatralny i filmowy, twórca serialu fantasy „Magiczne drzewo” i autor serii książek o tym samym tytule, w skład której wchodzą m.in. „Magiczne Drzewo. Czerwone krzesło” czy „Magiczne drzewo. Drewniany pies”.

Spotkania autorskie:

4 listopada, godzina 11.00

Empik Silesia

ul. Chorzowska 107, Katowice

c

12 listopada, godzina 12.00

Empik Focus Mall

ul. Jagiellońska 41, Bydgoszcz

c

13 listopada o godz. 18

Empik Kaskada

ul. Niepodległości 36, Szczecin

c

Magiczne drzewo tom 9. Berło

Andrzej Maleszka

Wydawnictwo Znak

c

 

c

informacja prasowa organizatora

„Magiczne drzewo” – nowy tom cyklu i spotkania autorskie z Andrzejem Maleszką
Możesz ocenić ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *