Choć jesteśmy w środku wakacji, coraz bliżej do pierwszego dzwonka. Dla wielu dzieci ten dzwonek zabrzmi po raz pierwszy w życiu. To ważny moment w życiu. Wiążą się z nim wielkie zmiany i sporo różnych emocji.

Dzieci, które po raz pierwszy przekraczają próg szkoły, potrzebują szczególnego wsparcia. Czeka je wiele nowego, a to, co nowe zawsze wzbudza pewien niepokój. W oswajaniu go pomagają między innymi książki.

Dla dzieci zaczynających szkołę wydawnictwo kUFFerek proponuje wyjątkową książkę, która pomoże im wejść w ten nowy etap w życiu. „W nowej szkole” to książka personalizowana: każde dziecko otrzymuje bajkę o samym sobie. W bajce tej zaprzyjaźnia się ze Strachem, poznaje Tęsknotę, odkrywa swoje sposoby na Lenia, poznaje moc słów, które dodają skrzydeł. Tej książki nie może zabraknąć w szkolnej wyprawce nowej uczennicy i nowego ucznia.

Trzy takie książki są nagrodami w konkursie zorganizowanym przez Wydawnictwo kUFFerek przy wsparciu Juniorowa. Co trzeba zrobić, by wziąć w nim udział? Wystarczy wejść na fanpage Juniorowa na Facebooku i pod postem konkursowym dodać komentarz z odpowiedzią na pytanie:

Jak Twoje dziecko przygotowuje się do rozpoczęcia szkoły?

Na odpowiedzi czekamy do środy 11 sierpnia do północy.

Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy trzy, które nagrodzimy książką personalizowaną „W nowej szkole”.Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem: https://omniebajka.pl/…/regulamin_konkursu_Juniorowo…

Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Wydawnictwo kUFFerek (W nowej szkole). A więcej informacji o książce znajdziecie na stronie www.omniebajka.pl