Aktywna Edukacja z Tabletem – zaproszenie na konferencję

Fundacja Primus, która prowadzi na warszawskim Ursynowie dwie szkoły: Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 47 oraz Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące, zaprasza na konferencję na temat wykorzystania nowych technologii w szkole, podczas lekcji.

Konferencja Aktywna Edukacja z Tabletem odbędzie się 21 kwietnia 2018 w Warszawie. W ramach konferencji będzie część wykładowa i warsztatowa, z czego na tę drugą przewidziano zdecydowanie więcej czasu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w lekcjach otwartych oraz warsztatach, które poprowadzą wspólnie nauczyciele i uczniowie NSP 47. Pokażą oni praktyczne zastosowania nowych technologii na lekcjach różnych przedmiotów – języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, historii i innych.

Wśród tematów m.in.: geometria z robotem – czyli matematyka przez programowanie; roboty edukacyjne Dash i Dot; Keynote  – atrakcyjna prezentacja na tablecie dostępna dla ucznia w każdym wieku; kody QR Scaner; programowanie dla najmłodszych ScottieGo; multimedialne książeczki tworzone w programie Book Creator oraz wykorzystanie aplikacji Explain Everything na lekcjach języka polskiego lub matematyki.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY, trzeba się tylko zarejestrować. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracji dostępne są TUTAJ.

 

Aktywna Edukacja z Tabletem – zaproszenie na konferencję
5 (100%) 2 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *