Eksperyment: LATO! – naukowe półkolonie w Warszawie

Fundacja Uniwersytet Dzieci zaprasza na niezwykłe, naukowe półkolonie w Warszawie. Od wielu lat fundacja inspiruje dzieci nauką i światem wiedzy, w sposób, który nie pozostawia nawet minuty na nudę. Eksperyment: LATO to Uniwersytet Dzieci w wakacje. 5 dni pełnych wrażeń, w trakcie których dzieci będą doświadczać, poznawać, eksperymentować pod okiem naukowców!

Każdy dzień zajęć będzie oryginalny, ponieważ został przygotowany w oparciu o inną dziedzinę nauki. Eksperymenty chemiczne, gry terenowe, tropienie zwierząt, tworzenie komiksów, malowanie obrazów to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na młodych odkrywców, by zarazić ich pasją zdobywania wiedzy. Uczestnicy Eksperymentu: LATO odwiedzą też ciekawe miejsca w mieście i spotkają się z fascynującymi ludźmi. Będą też pracować nad kompetencjami społecznymi – dzieci, przebywając w gronie rówieśników, nauczą się pracy w grupie i będą miały okazję odkryć swoje zainteresowania.

Eksperyment: LATO to niesamowita przygoda, która pozwoli dzieciom zanurzyć się w fascynujący świat nauki. Uniwersytet dzieci zaprasza do udziału w półkoloniach dzieci w wieku 10-11 lat.


Więcej informacji na temat półkolonii znajdziesz na stronie Fundacji Uniwersytet Dzieci:
fundacja.uniwersytetdzieci.pl/polkoloniewarszawa/

c

źródło: Fundacja Uniwersytet Dzieci

Eksperyment: LATO! – naukowe półkolonie w Warszawie
5 (100%) 1 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *