Startuje trzecia edycja „Studia Wyobraźni” Cartoon Network

Cartoon Network zaprasza dzieci w wieku 6-14 lat do trzeciej edycji konkursu „Studio Wyobraźni”:

Masz pomysł na nową postać z kreskówki, umiesz tworzyć ciekawe historie, a może potrafisz stworzyć własny filmik? Pobudź swoją wyobraźnię i kreatywność, wejdź na stronę  Cartoon Network i stwórz własny projekt i weź udział w konkursie „Studia Wyobraźni”. Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji, a najlepsze prace zostaną pokazane na antenie stacji.

Na stronie możesz też dowiedzieć się, jak powstają Twoje ulubione kreskówki, jak można je samodzielnie narysować i ożywić. Możesz też poznać tajniki tworzenia scenorysów i dowiedzieć się, co zrobić, by wprowadzić w ruch stworzone przez siebie postaci za pomocą animacji poklatkowej.

Dzięki dostępnym na stronie narzędziom, przygotujesz swój projekt, który możesz wzbogacić muzyką i efektami specjalnymi. Tak przygotowaną pracę zgłoś do konkursu „Studia Wyobraźni” Cartoon Network.

Pracę konkursową możesz zgłosić w jednej z trzech kategorii:

Rysunek – narysuj nową postać, a pokażemy ją na antenie Cartoon Network,

Scenorys – stwórz własną historię i przedstaw ją w formie scenorysu, najlepszy scenopis obrazkowy zobaczysz w telewizji,

Animacja – jeśli lubisz robić zdjęcia i krótkie filmiki to zadanie jest dla Ciebie! Stwórz własną animację poklatkową i zgłoś ją do konkursu, by wszyscy Twoi znajomi mogli ją oglądać na antenie Cartoon Network.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Prace możecie zgłaszać do 2 lipca 2017 roku.  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – m.in. tablety, deski kreślarskie, aparaty fotograficzne, a najlepsze prace zostaną pokazane na antenie stacji Cartoon Network. Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.

mat. prasowe Cartoon Network

Startuje trzecia edycja „Studia Wyobraźni” Cartoon Network
Możesz ocenić ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *