Największa choinka z klocków LEGO

W Krakowie stanie największa w Europie Środkowej choinka z klocków LEGO. Będzie miała aż 6 metrów wysokości i zostanie zbudowana z 200 000 elementów LEGO. W weekend 26-27 listopada firma LEGO Polska zaprasza wszystkie dzieci do Galerii Krakowskiej na uroczyste dekorowanie świątecznego drzewka i budowanie kreatywnych bombek oraz śnieżynek. Dla dzieci i rodziców zostaną udostępnione tysiące klocków LEGO, z których będą mogli zbudować bombki, śnieżynki i inne ozdoby choinkowe według własnego pomysłu. Firma LEGO Polska przygotowała dla dzieci liczne upominki, którymi będą nagradzane najpiękniejsze ozdoby.

choinka_lego_01Już po raz trzeci zapraszamy dzieci i ich rodziców na wielkie dekorowanie choinki LEGO. Co roku impreza przyciąga tysiące uczestników, dając im mnóstwo radości. Podczas tych rodzinnych, świątecznych spotkań dzieci wykazują się niesamowitą inwencją twórczą. Budują niezwykle pomysłowe bombki, konstruują ozdoby, jakie dorosłym nawet nie przyszłyby do głowy! Najpiękniejsze z nich są zawieszane na świątecznym drzewku i w ten sposób powstaje choinka wprost z dziecięcych marzeń i wyobraźni. Przyjdźcie i uczestniczcie w tym wyjątkowym święcie razem z nami – mówi Bartosz Antoniak, Associate Marketing Coordinator w LEGO Polska.

W niedzielę, pod koniec dnia odbędzie się uroczyste zapalenie lampek i choinka LEGO rozbłyśnie setkami światełek. Drzewko będzie można podziwiać w Galerii Krakowskiej do 6 stycznia 2017 roku.

Gwiazdowy event odbędzie się w weekend 26-27 listopada w godz. 11-19.00 w Centrum Handlowym Galeria Krakowska w Krakowie. Wstęp jest bezpłatny.

c

źródło: LEGO Polska

Możesz ocenić ten artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *