Kontakt

Juniorowo_logo_gotoweJeśli jest jakiś temat, który Cię interesuje i chciałbyś, żebyśmy o tym napisali – skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakieś pomysły, sugestie dla Juniorowa – napisz do nas.

Jeśli po prostu masz ochotę do nas napisać – napisz!

Juniorowy e-mail: juniorowo@juniorowo.pl

 

Juniorowo na Facebooku

 

3 komentarze

 • Dorota Koch

  Witam 🙂
  Nazywam się Dorota Koch jestem pedagogiem, socjoterapeutą i mówiąc szczerze coraz bardziej zniechęcona do pracy w tradycyjnej szkole, tym bardziej mając syna 7 letniego, który wraca ze szkoły coraz bardziej zniechęcony – do szkoły i do nauki. Mówi np.: mamo pani nie potrafi z nami rozmawiać, ona nas nie słucha… Od dłuższego czasu bo prawie od wakacji kiedy przeczytałam Wasz artykuł o wolnych szkołach, zastanawiam się czy też tego nie zrobić, nie mam co liczyć na zmiany w obecnej szkole gdzie pracuję; próbowałam i skończyło się to wyautowaniem mnie z grupy co jest dla mnie sygnałem niechęci do zmian. Czy mogłabym otrzymać kontakt do osoby, która napisała ten artykuł. Koleżanka również chce dołączyć do pomysłu ale potrzebujemy rozmowy z kimś kto już się odważył. Nasze dzieci się tego domagają. Ja potrzebuję komfortu pracy i działań nastawionych na współpracę..

  • Juniorowo

   Pani Doroto. Postaram się skontaktować Panią z osobami, które mają doświadczenie i chętnie się nim podzielą. Proszę jeszcze napisać – może już na maila (juniorowo@juniorowo.pl), skąd Pani jest – znam osoby zaangażowane w edukację demokratyczną z kilku miast w Polsce i mogę ułatwić Pani kontakt z tymi, które są najbliżej Pani.
   Pozdrawiam serdecznie,

   Elżbieta Manthey

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *